gizem resim
gizem resim
isim
adres

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

gizem resim
gizem

Gizem TAKTAK

1983 yılında Ankara'da doğdum. Lise eğitimimi Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi'nde tamamladım, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ni kazandım. 2005 yılında üçüncü sınıfta 'Almanya, Münih Ludwig Maximillian Üniversitesi'nde' küçük hayvan kliniğinde ve at kliniğinde iki ay staj gördüm. 2006 yılında dördüncü sınıfta İngiltere, Liverpool Üniversitesi 'Leahurst At Hastanesi'nde' üç haftalık stajımı tamamladım.

Aynı yıl zorunlu stajımı Türkiye Jokey Klübü (TJK)'nde yaptım, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nden mezun oldum. 2008'de ABD, Kentucky eyaletinde Hagyard Equine Medical Institute'da altı ay dahiliye, yoğun bakım servislerinde çalıştım.

ABD, 'Eaton Sales' at çiftliğinde at bakımı ve beslenmesi üzerine çalışmalarda bulundum. Aynı yıl ABD, Kentucky, 'Equine Services' at hastanesinde iki ay süreyle veteriner asistanlık yaptım. 2009 yılından itibaren Levent'te, 2010'da Ataşehir'de ve 2011'de Erenköy'de küçük hayvan veteriner kliniklerinde çalıştım.

2012 yılının kasım ayında Ataşehir, PatiSev Veteriner Kliniği'ni açtım. Pek çok yurt içi ve yurt dışı kongrelere katıldım. Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği 'FECAVA' temsilcisi olarak her altı ayda bir yurtdışı kongrelere katılmaktayım. 'Kar' isminde 10 yaşında ve 'Tom' isminde engelli kedilerim vardır.

Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği olarak FECAVA ve WSAVA temsilcisi olarak her altı ayda bir yurt dışı kongre ve toplantılara katılmaktayım. Kar, Ezel, Tom, Sarışeker isminde dört  kedim ve Nepal isminde bir köpeğim var. 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

facebook
twitter
bulut

Bulut AKTAŞ

12.10.1990 Tarihinde Malatya'da doğdum.İlk okul'u Kayseri Felahiye Atatürk ilk Okulunda tamamladıktan sonra lise eğitimimi Adıyaman/Gölbaşı Yabancı Dil Ağırlıklı Lisede 2008 yılında mezun oldum.

2008 Yılında Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesine başladım ve 5 yıllık eğitimimi 2013 yılında tamamladım.60 Günlük mesleki zorunlu stajımı Kayseri'de Hayvan Hastanesinde yaptım. Üniversitededen mezun olur olmaz Bodrumda hayvan hastanesinde 4 ay çalıştım.2014 Yılının sonlarında Patisev ailesine katıldım.2014 Aralık ayından 2015 Hazıran ayları arası askerliğimi yaptıktan sonra tekrar Patisev Veteriner Kliniği'nde çalışmaya başladım.Genellikle yurtiçi olmak üzere mesleki kongrelere katılmaya çalışmaktayım.

Mira adında 3 yaşında bir kedim var.

busra

Büşra ÖZBİLENLER

19 Ocak 1999 tarihinde İstanbul, Üsküdar’da doğdum. 2011 yılında Fetih İMKB ilköğretim okulundan mezun oldum. 2016 yılında Selimiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hayvan sağlığı bölümünden mezun oldum. 2015-2016  yılları arasında stajımı Patisev Veteriner kliniğinde yaptım. Şuan da veteriner hekim olmak için üniversite sınavına hazırlanıyorum. Aynı zamanda part - time olarak Patisev Veteriner Kliniği’nde çalışmaktayım.


fatma

Fatma TÜRÜN

1996 yılında Kütahya'da doğdum. Lise eğitimimi İstanbul Selimiye Anadolu Tarım Meslek Lisesinde 2015 yılında tamamladım. Meslek stajımı İstanbul/Ataşehirde bir veteriner kliniğinde yaptım.

Liseden mevzun olduktan sonra, Uludağ Üniversitesi İbrahim Orhan Meslek Yüksek Okulunda okudum. Erik isminde bir gözü olmayan,1 yaşında kedim var. 2016 yılından itibaren Patisev Veteriner Kliniğinde Veteriner Kliniğinde çalışıyorum.

instegram
blogspot
Designed by renksanati.com